Nightwish revival
Jméno :     Heslo :
Novinky

Letošní sezóna je ve znamení nových skladeb, proto jsme využili videí fanouška z Golčova Jeníkova a sestříhali z něj záznam, prezentující právě nově zařazené skladby (Shudder Before The Beautiful, Storytime, Amaranth, Wish I Had An Angel)! Doufáme, že se vám bude líbit stejně jako nám!

07/07/2017

Nightwish Revival míří na Revival Fest a Rockovou cihelnu!

Už 8.7. v Kraslicích a 22.7. v Rosicích to s Vámi rozjedeme s opět nově obnoveným setem! A protože náš současný bubeník zrovna řádí v USA, přijedeme i s novou posilou. Ačkoliv to už málem vypadalo bledě (ex-člen Jakub na poslední chvíli odřekl odehraní obou akcí, za což jsme mu všichni " neskonale vděčni "). Celou situaci zachránil skvělý Milan " Vodka " Kakvicz z Nightwish revivalu Praha, (který již není funkční) , který nás doplní jako posila s ohnivým rytmem v těle a nebrání se i panáku milované vodky s fanoušky po koncertě.

http://bandzone.cz/_91905

17/05/2017

 Nově jsme zařadili do playlistu 2 skladby! Jedná se o tyto skladby - DARK CHEST OF WONDERS a GHOST LOVE SCORE. 

20/02/2017

Nyní v sekci sestava najdete info o našem novém bubeníkovi,a v Otrokovicích 25.2. si tímto odbubnuje svou premiéru:)

11/01/2017

 S novým rokem začala i nová koncertní sezóna a Nightwish Revival rozhodně nespí! Už 25. února se na vás těšíme v Otrokovicích na 2. ročníku Noci legend! Při této příležitosti předvedeme nejen opět obnovený setlist, ale i nového bubeníka. Bližší info o novém členu dodáme později.Těšíme se na Vás!

Archiv novinek